Dornova metoda Plus

Jemná manuální technika, ošetřuje opěrný aparát a upravuje chybná postavení kostí a kloubů v těle. Terapie probíhá za aktivního pohybu klienta. Jemným tlakem působí na kosti a klouby. Tím dochází k navrácení do správné polohy.

Dornova metoda Plus je rozšířením původní Dornovy metody o mnoho prvků, které řeší další posuny a vybočení částí kostry a které původní Dornova metoda v potaz nebrala. Jde tak o velmi komplexní terapeutickou techniku.

Doteky terapeuta zároveň ošetřují okolní tkáně. Po nápravě kostního podkladu dochází ke zlepšení funkce celého těla, což se projeví ve svalech, pojivových tkáních, podkoží a kůži, ale i ve funkci všech orgánů.

Dochází k obnově proudění energií i na buněčné úrovni, buňky jsou zásobeny kyslíkem a živinami. To zlepšuje funkci látkové výměny a zrychluje regeneraci tkání i nervových drah.

Touto metodou se uvolňují fyzické i psychické bloky a lze ji považovat za postup, jímž se léčí příčiny.

Kontraindikace: osteoporóza, revmatoidní artritida, artróza 4. Stupně; rakovina kostní dřeně, kostí

Breussova masáž

Doplněk po ošetření Dornovou metodou. Jemná energetická a bezbolestná terapie. Uvolní napětí ve svalech. Dochází k uvolnění meziobratlových bloků, páteř srovná do přirozené pozice a meziobratlové ploténky mají možnost se vrátit do původní pozice. Breussova masáž regeneruje meziobratlové ploténky, což řeší poměrně široké spektrum zdravotních potíží, a tak mimo jiné vede k velice účinnému odbourávání hluboko uložených psychických problémů.

© Copyright Masáže u Lady